Шановні друзі, колеги, клієнти!
З 1 вересня "Кий Авіа Вест" змінило свою назву на "АТВЕСТ УКРАЇНА".
Всі контакти та адреса залишилися без змін.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!
Logo"Kiy Avia West". Фото
Про нас
Наші послуги
Прийом в Україні

Львів, екскурсії
Львів, тури
Львів, готелі
Україна, екскурсії
Україна, відпочинок

Поїздки за кордон

Європа Автобусні тури
Авіатури
Відпочинок та лікування

Навчання за кордоном
Транспортні послуги
Про нас
E-mail

ТОВ «АТВЕСТ УКРАЇНА», Львів

Директор – Гладілова Наталія Павлівна, Заслужений працівник туризму України, стаж роботи в туризмі 30 років (гід-перекладач, Зав відділом, заступник генерального директора Львівського БММТ «Супутник», директор ТзОВ «Компанія Мандри», директор ТзОВ «Кий Авіа Вест», член Ради туроператорів «Кий Авіа», член Ради по туризму та атестаційної комісії)

Львівський туроператор - ТзОВ «Кий Авіа Вест» - є частиною корпорації «Кий Авіа», членом Ради з туризму Карпатського регіону, учасником міжнародних туристичних ярмарків та виставок. За відгуками іноземних туристів, ТзОВ «Кий Авіа Вест» визнано провідною туристичною фірмою регіону, яка надає найякісніші послуги з прийому іноземних гостей в Україні. Ліцензія туроператора № АВ 505284 від 15.01.2010 року.

Основними напрямками діяльності «Кий Авіа Вест» є внутрішній туризм, прийом іноземних туристів в Україні, організація навчальних, екскурсійних та відпочинкових турів до зарубіжних країн.

Наші послуги

Досвідчені працівники фірми, які володіють багатьма іноземними мовами, швидко та професійно складуть на замовлення будь-який маршрут для груп та індивідуальних туристів, цікаву культурну програму, запропонують харчування у вишуканих ресторанах, допоможуть придбати квитки до театрів та концертних залів, організують виступ типових Львівських кабаре та участь гостей у фольклорних виставах «Гуцульське весілля» або «Українські Гаївки».

«Кий Авіа Вест» шукає партнерів в галузі в'їзного та виїзного туризму, авіа та автобусних перевезень, готельного бізнесу, туристичні фірми, які готові організовувати транс європейські тури з включенням України, Європейських організаторів семінарів, та бізнес зустрічей, видавництва та інформаційні агентства, які на пільгових умовах готові розмістити інформацію про туризм у Західній Україні та послуги «Кий Авіа Вест».

Справжні ентузіасти та професіонали туристичної справи роблять перебування туристів в Україні незабутнім, і вони ще не раз повертаються сюди з родинами та друзями.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «АТВЕСТ УКРАЇНА»
Україна, м.Львів, 79005,
вул.Герцена 9, офіс 2
Телефон/факс :
+38 (032) 297-53-72
Телефон:
+38 (032) 297-53-73
+38 (032) 297-55-54
http://www.kawest.com.ua
kawest@mail.lviv.ua

 


Design by Oksana Storozh